Що вирішили на позачерговому засіданні сесії міської ради …

Дата: 06.05.2020 16:42

У складних умовах карантину, запровадженого у зв’язку з пандемією коронавірусу на території України, у депутатів Городоцької міської ради виникла потреба розглянути ряд невідкладних питань життєдіяльності  об’єднаної громади.

Тому сьогодні, 6 травня, було скликано тридцяту позачергову сесію, яка проходила з дотриманням правил безпеки, встановлених з метою запобігання зараження небезпечним вірусом.

Перед початком сесії депутати внесли зміни до порядку денного та додали з голосу ще декілька важливих питань.

Одне з   основних, що розглядалось на засіданні позачергової сесії, стало питання про внесення змін до рішення Городоцької міської ради від 26 червня 2019 року № 1 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік». Рішенням сесії зменшено ставку  по єдиному  податку та встановлено в  розмірі 0,0 відсотків, з 01 травня 2020р. по 31 травня 2020 р. для платників єдиного податку І та ІІ груп, робота яких заборонена постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» зі змінами, яке було майже одноголосно підтримано депутатами.

Також, депутати надали дозвіл відділу освіти  на передачу продуктів харчування,  які придатні до споживання некомерційній комунальній установі  « Городоцька центральна  районна лікарня» Городоцької районної ради та інші.

На завершення засідання  розглядалось депутатське звернення, яке надійшло  від депутатів районної ради.