Символ української нації - її величність Вишиванка

Дата: 21.05.2020 16:37

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Саме сьогодні, 21 травня, українці в усьому світі святкують День вишиванки. Вишитий візерунок на сорочці настільки глибоко увійшов у життя і побут кожного українця, що нині просто неможливо уявити наш народ без цього національного атрибуту.

Традиційні флешмоби, паради вишиванок та інші заходи, які раніше проводились в цей день, зараз стали не можливими через поширення інфекції.

Тому, впродовж цілого дня було зібрано фото, які ви, жителі міста та громади опубліковували на своїх сторінках в соцмережах. Пропонуємо вам, погортати фото у віртуальному музеї.

Віримо, що вишиванка вбереже від усього лихого, додасть сил та наснаги, бо вона – наша, рідна, від мами-бабусі. В ній – код нації, душа народу.