Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Городоцької міської ради про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік

Дата: 21.05.2020 16:51

Проект рішення сесії Городоцької міської ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2021 рік» розроблено фінансовим  відділом  виконавчого комітету Городоцької міської ради відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про органи місцевого самоврядування в Україні».

Проектом регуляторного акту передбачається встановити наступні місцеві податки та збори:

- податок на майно, що складається з:

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортного податку; плати за землю;

- єдиний податок;

- туристичний збір;

- збір за місця для паркування транспортних засобів.

Метою прийняття даного проекту є забезпечення надходжень до місцевого бюджету, розширення фінансової автономії територіальної громади, сприяння  її соціально-економічного розвитку.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені 22 травня 2020 року на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради http://gorodocka.gromada.org.ua.  у розділі «Офіційні документи».

Пропозиції та зауваження  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  в  письмовому  вигляді  на  поштову  адресу  або електронною  поштою  протягом одного  місяця  з  дня  оприлюднення  проекту  регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу за  адресою:

32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53

E-mail: 04060708@mail.gov.ua