Комунальне підприємство продовжує працювати у звичному режимі

Дата: 22.05.2020 16:48

Зникають вибиті ями на вулицях Зелена та Індустріальна, адже з настанням погодних умов працівники КП «Городоккомунсервіс» працюють над покращенням дорожнього покриття. Вулицю Б.Хмельницького, було прогрейдеровано та зроблено планування дорожнього покриття щебенем.

Протягом останніх днів по вулиці Грушевського проводять чистку центральної фекальної наносної станції.

Бригадою аварійно-відновлювальних робіт КП «Городоккомунсервіс» ліквідовано прориви по вул. Чернишевського та Чайковського. Проведено спайку труб по вулиці Шевченка. І далі продовжуються роботи з підключення абонентів до центрального водопостачання по вул. Призаводська.

Електриками підприємства замінено лампи вуличного освітлення в районі «МКК». А в с.Новий Світ зробили заміри для прокладання мережі вуличного освітлення на деяких вулицях населеного пункту.

Проведені ремонтні роботи дорожнього покриття в с.Остапківці.

Комунальні працівники, які працюють в населених пунктах громади обкошують узбіччя центральних вулиць,  прилеглі території до закладів соціальної сфери та ін.