Навчіться відрізняти борщівник від усіх інших трав

Дата: 25.05.2020 14:02

Навчіться відрізняти борщівник від усіх інших трав і не торкатися його шкірою, не "рубати" його палицями, не наступати на його скошені пеньки, повні отруйного соку! Розтопчіть при них один лист і дайте їм запам'ятати запах борщівника - розкажіть: якщо такий запах міцно висить в повітрі, це означає, що тут нещодавно косили борщівник, і усю поляну потрібно обійти стороною.

Кропива - чесна трава, пече відразу, про неї можете і не розповідати, вона сама навчить її уникати. Борщівник - підступний, він приємний на дотик, як мати-й-мачуха, і ароматний, як м'ята, в його заростях грати цікаво і таємничо, його стебла діти можуть використати в грі як шаблі або як дудочки, а сік в його пеньках - як зачарований, вабить дітей опустити в нього пальчики. Опік борщівником проявляється тільки через 3-7 днів від контакту з соком, і дитина не запам'ятає від якої рослини постраждала, якщо ви не розповісте їй.
При підозрі на опік борщівником потрібно негайно звернутися за медичною допомогою, а місце опіку сховати від дії сонячних променів
.