Відбулося спільне засідання депутатських комісій

Дата: 26.05.2020 15:05

Сьогодні, в залі засідань міської ради відбулося спільне засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова О.Пасічник) та постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова В.Парамей).

На розгляд було винесено колективне звернення жителів вул.Шевченка, 15 щодо незадоволення будівництвом (добудовою до багатоквартирного будинку). Ознайомившись з документами, заслухавши обидві сторони конфлікту, візуально оглянувши місце, де здійснюється будівництво, депутати рекомендували заявникам звернутися до суду.