Партнерство та співпраця, як невід’ємна складова діяльності органів місцевого самоврядування

Дата: 27.05.2020 16:58

Співпраця влади та бізнесу є одним із найважливіших підходів у діяльності органів місцевого самоврядування та запорукою важливих змін у громаді.

Саме завдяки такій співпраці, у Городку ремонтують тротуар по вулиці Шевченка, що у центральній частині міста.

Роботи фінансуються спільно, а саме: з міського бюджету закупили бруківку (300 кв.м), щебень, відсів, а приватний підприємець Василь Петльований  купив за власні кошти бордюри та оплачує працю майстрів. Також, підприємець за власний кошт докупив бруківку (220 кв.м.)  щоб зробити заїзд на вулицю Смотрицька.

Такий вид роботи – це позитивний приклад співпраці, в результаті чого наше місто стає привабливішим.

Василь Петльований охоче долучається до таких пропозицій, адже зацікавлений, щоб як біля його торгових точок, так і у місті був зроблений благоустрій.