Роботи тривають: що та де роблять

Дата: 29.05.2020 16:16

Комунальне підприємство «Городоккомунсервіс» продовжує ретельно працювати, щоб жителі громади почувалися затишно та комфортно.

За минулий тиждень бригадою аварійно-відновлювальних робіт ліквідовано прориви по вул.Августина Волошина, Котовського і Пархоменка. Замінено насосний агрегат на артезіанській свердловині в мікрорайоні «Дубок». І далі, працівники продовжують проводити підключення абонентів до централізованого водопостачання по вулиці Призаводська. Замінено водопровідний кран в багатоквартирному будинку по вул.Шевченка 26.

Проведено ямковий ремонт по вулиці Грушевського.

Протягом останніх  днів працівники КП «Городоккомунсервіс» спільно з ТОВ «Відновлення інженерних мереж» виконали роботи по гідродинамічному очищенню каналізаційної системи, після якої повністю відновлюється пропускна спроможність.

Електрики підприємства ліквідували поломку електронапруги біля артсвердловини в с.Пільний Олексинець.

Проведено значний обсяг робіт працівниками з благоустрою по впорядкуванню населених пунктів громади: обкошували траву, проводили розчистку  чагарників, впорядкування кладовищ, фарбували паркани та ін.

Відремонтовано місток через річку в с.Варівці.

В Чорниводський старостинський округ було вивезено 300 тон щебеню для підсипки вулиць населених пунктів.