Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 01.06.2020 15:54

Сьогодні, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради під головуванням міського голови Василь Підлісний.

На порядок денний було винесено 4 питання. Перед початком засідання процедурним рішенням внесли зміни до порядку денного та додали ще одне питання.

Основним питанням, яке розглядалось на засіданні, було питання  «Про звернення депутатів Городоцької міської ради до Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та території України, Хмельницької обласної державної адміністрації та народного депутата України від 192 виборчого округу Олександра Гереги щодо збереження та недопущення поділу Городоцького району Хмельницької області».

Також, члени виконавчого комітету підтримали проект рішення про  реалізацію частини проекту візуалізації міста щодо ремонту пішохідних та зелених зон, паркувальних місць на вул.Шевченка Т. та вул.Грушевського в м.Городок Хмельницької області.

На засіданні було надано дозвіл на встановлення станції катодного захисту та визначено місце для тимчасового розміщення об’єктів торгівлі в м.Городок.

Після розгляду всіх проектів рішень, членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.