Городоцька громада, талантами багата!!!

Дата: 02.06.2020 09:02

Всеукраїнський багатожанровий онлайн – конкурс дитячої та молодіжної творчості “Перлина України”, який проходив у м. Дніпрі .

Конкурс  зібрав навколо себе здібних, талановитих, творчих дітей всієї України. Городоччину на онлайн – конкурсі представляв  учень Городоцької дитячої музичної школи Маланюк Петро ( клас  викладача Гребенюк Г.В.), який  посів II місце в номінації « Інструментальний жанр».

За  професіоналізм, компетентність, творчий та індивідуальний підхід викладача Городоцької дитячої музичної школи Гребенюк Г.В.  нагороджено Подякою.

Участь у Всеукраїнському  онлайн - конкурсі мистецтв « Україна – країна талантів», який проходив у м. Кам’янець – Подільський, принесла учениці Городоцької дитячої музичної школи Карині Петровій  ( клас  викладача Стецюк Л.А.) перемогу у номінації « естрадний вокал»   та  Диплом II ступеня.

За розвиток і популяризацію дитячої та юнацької творчості, за плідну педагогічну діяльність викладача  Городоцької дитячої музичної школи Стецюк Л.А нагороджено Подякою.

Вітаємо переможців!!!