Проєкт «Купуй Хмельницьке!»

Дата: 02.06.2020 13:35

З метою підтримки місцевих товаровиробників, підвищення їх конкурентоспроможності та збільшення впізнаваності місцевих торгових марок у місті Хмельницький діє проект «Купуй Хмельницьке!».

Проект показав позитивні результати у збільшенні обсягів реалізації продукції місцевих товаровиробників та підвищення соціального іміджу закладів торгівлі, як його учасників.

Облдержадміністрацією спільно з Хмельницькою міською радою планується ребрендинг проекту, розповсюдження його дії на мережу торговельних закладів по усій території області та залучення ширшого кола місцевих товаровиробників.

Участь у проекті можуть взяти заклади торгівлі, які реалізовують продукцію товаровиробників області та готові забезпечити їх маркування особливими орендованими цінниками та воблерами, що будуть надаватись організаторами проекту безкоштовно.

Закладам торгівлі, які бажають долучитися до проекту, просимо надати до виконавчого комітету Городоцької міської ради в термін до 04.06.2020 року наступну інформацію:

• найменування закладу торгівлі;
  • адресу розташування закладу;
  • контактну особу та телефон;

Місцевим товаровиробникам, що виявили бажання долучитися до проекту необхідно надати інформацію:

• найменування суб’єкта господарювання;
  • адресу розташування;
  • види продукції, яка виробляється
  • контактну особу та телефон.

Участь у проєкті є безкоштовною для усіх суб’єктів.

Інформацію надати на електронну  адресу otg.gorodok@gmail.com, або відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Городоцької міської ради, в письмовому вигляді (м.Городок, вул.Грушевського, 53).

Тел. для довідок: (098)224-73-99.