Відбулась позачергова сесія міської ради

Дата: 03.06.2020 16:27

Сьогодні, відбулась тридцять перша позачергова сесія Городоцької міської ради під головуванням міського голови Василя Підлісного.

На засіданні депутати розглянули 3 проекти рішень та одне, яке було внесено з голосу.

На сесії міської ради були присутні депутати Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник та Людмила Коваль,  голова районної державної адміністрації Жанна Кордас, голова районної ради Ольга Зелінська, сільські голови сільських рад, які не увійшли до складу Городоцької об’єднаної територіальної громади та ін.

Більше двох годин депутати розглядали питання порядку денного. Найдовше присутні обговорювали та підтримали звернення депутатів Городоцької міської ради Хмельницької області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та територій України, Народного депутата України від 192 виборчого округу Олександра Гереги та Голови Хмельницької обласної державної адміністрації щодо збереження цілісності та недопущення поділу Городоцького району Хмельницької області.

Внесли зміни до рішення Городоцької міської ради від 26 червня 2019 року № 1 « Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік» та надали приватному підприємцю в оренду приміщення комунальної власності в с.Купин.

Проект рішення про відтермінування  введення в дію рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради від 20 грудня 2019 №216/2019  «Про встановлення  тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» не був підтриманий, адже у зв’язку з цим, з бюджету міської ради потрібно буде кожного місяця відшкодовувати близько 250 тис.грн.

З результатами поiменного голосування можна ознайомитись на офіційному сайті Городоцької міської ради.