Вітаємо переможців

Дата: 04.06.2020 09:06

Продюсерським центром  OMA MUSIC STAR  у м. Хмельницькому було організовано дистанційний всеукраїнський конкурс – фестиваль мистецтв «ЗАПАХ  ЖИТТЯ». Учнівський  дует «Гармонія»  Городоцької дитячої музичної школи у складі Варшавської Христини  та Черевик Елеонори ( клас викладача Мороз Н.С.) став  Лауреатом  I премії  у номінації «Інструментальне мистецтво».

За  високу професійну майстерність викладача Городоцької дитячої музичної школи Мороз Н.С.  нагороджено Почесною грамотою.

Вітаємо переможців.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Активну  участь у I Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв « SOLOVIOV ART» , який відбувся  у м. Києві взяла учениця Городоцької дитячої музичної школи Гольник Анастасія у номінації « Інструментальне мистецтво, фортепіано» і стала Лауреатом III премії.

За  високу професійну майстерність, вагомий внесок у виховання молоді та духовне збагачення підростаючого покоління, а також за сумлінну працю та активну участь у міжкультурному обміні серед дітей та молоді викладача Городоцької дитячої музичної школи Горват Т.  нагороджено Подякою.

Вітаємо переможців.