Ліквідовують наслідки негоди

Дата: 15.06.2020 16:58

Сьогодні у Городоцькій громаді пройшла сильна злива. Внаслідок негоди  в Купинському старостинському окрузі в с.Велика Левада замулено центральну дорогу та приватні будинковолодіння, а також підтопило артезіанську свердловину.

В Лісогірському старостинському окрузі замулило вулицю Грушевського, а щебінь з вулиці Остапа Вишні знесло на присадибні ділянки жителів.

Коли стихія вгамувалась, в постраждалих населених пунктах громади було проведено обстеження вулиць і будинковолодінь та визначений план дій щодо усунення наслідків негоди.

На даний час в с.Велика Левада було розчищено дорогу від замулення технікою ТОВ «Агрохолдинг - 2012»,  а автомобіль Городоцької 39 ДСНС помив дорожнє покриття від залишків намулу.

В найближчий час, технікою КП «Городоккомунсервіс» буде усунено залишки наслідків негоди.

Городоцька міська рада дякує усім, хто взяв участь у першочергових заходах з усунення  наслідків негоди – розчищенню доріг для забезпечення проїзду та ін.