І знову стихійна торгівля

Дата: 16.06.2020 11:17

Уже вкотре проводяться спільні рейди представників Городоцької міської ради, Держпродспоживслужби та поліції в Городоцькій ОТГ, які намагаються боротися з несанкціонованою торгівлею біля парку «Виноградського С.М.». Торгівля в не облаштованих для цього місцях – це загроза для населення, оскільки існує небезпека забруднення харчових продуктів. А також, стихійна торгівля впливає на санітарний стан міста, адже залишене після себе сміття, розноситься по всій території міста.

Нагадуємо, що відповідно до статті 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях -  вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях)- тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами - тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі. А статтею 164 цього кодексу передбачено відповідальність за порушення порядку провадження господарської діяльності.

Просимо дотримуватися Правил торгівлі на ринках!