Відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсії, стипендії та інших соціальних виплат Городоцької ОТГ

Дата: 16.06.2020 16:59

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсії, стипендії та інших соціальних виплат Городоцької об’єднаної територіальної громади під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ольги Бистрицької.

В роботі комісії також взяли участь: головний спеціаліст - інспектор  праці відділу юридично-кадрової роботи міської ради Сергій Марамон,  начальник Городоцької ДПІ Волочиського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталя Хорошова, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Городоцької районної філії Хмельницького   обласного центру зайнятості  Валентина Вандоляк та ін..

На засідання було запрошено 12 керівників сільськогосподарських підприємств Городоцької ОТГ та 2 керівники будівельних підприємств, які, за даними Головного управління ДПС у Хмельницькій області, за січень – квітень 2020 року виплачували заробітну плату своїм працівникам нижче середньогалузевого рівня заробітної плати по області.

Під час заслуховування керівникам підприємств було наголошено на необхідності офіційного оформлення всіх працівників, які задіяні у сезонних роботах, а також -  нарахування заробітної плати не нижче встановленого законодавством мінімального рівня заробітної плати.