Загибель риби в селі Жищинці

Дата: 17.06.2020 11:12

До міської ради звернувся в.о.старости сіл Жищинці та Балакири з проблемою щодо масової загибелі риби в місцевому ставку.

З метою обстеження причин масової загибелі риби в даному населеному пункті громади, 16 червня розпорядженням міського голови була створена комісія, до складу якої входять: В.Шморгал – головний спеціаліст санітарно – екологічний інспектор відділу екології та земельних ресурсів виконавчого комітету Городоцької міської ради, Ю.Бортняк – заступник начальника Городоцького РУ ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області, Л.Шкробот – фахівець відділу держнагляду за дотримання санітарного законодавства Городоцького РУ ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області, О.Петращук – інспектор ГР ПП Городоцького ГУ НП в Хмельницькій області та М.Мазій – в.о.старости сіл Жищинці, Балакири.

Для встановлення причин загибелі риби комісією відібрано проби води в різних місцях водойми, які направлені в Хмельницьку регіональну лабораторію Держпродспоживслужби для визначення гідрохімічного аналізу води.

Попередньою причиною масової загибелі риби, комісія вважає літній замор риби від нестачі кисню.