Власною добротою, знаннями та досвідом вони повертають людей до повноцінного життя

Дата: 19.06.2020 12:41

Професія медика – це одна з найдавніших і найбільш гуманніших професій. У світі немає  іншої спеціальності, яка б вимагала такої високої відповідальності, адже ціна лікарської помилки – людське життя.

Сьогодні  слова подяки, квіти, подарунки напередодні свого професійного свята отримали медичні працівники Городоччини.

Привітати медиків прийшли керівники Городоцької міської ради, районної державної адміністрації, районної ради, районної політичної партії «За конкретні справи» та меценати. В своїх промовах вони  наголошували, що медичні працівники проявляють найкращі людські та професійні якості, демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.

А також чимало гарних слів та привітань з професійним святом прозвучало від  керівників комунальних установ охорони здоров’я та голів профспілкових організацій. Отримували   також вітання  і медичні сестри з Днем медичної сестри.