Комунальне підприємство продовжує працювати над покращенням благоустрою міста та громади

Дата: 19.06.2020 14:52

У КП «Городоккомунсервіс» не буває поганої погоди, тож працівники комунального підприємства, попри щоденні дощі, продовжують злагоджено працювати над покращенням благоустрою міста та громади.

Комунальне підприємство проводить системну роботу з обслуговування абонентів, наведення ладу на території громади, а також з усунення надзвичайних ситуацій на підконтрольних об’єктах.

За останній тиждень бригадою аварійно-відновлювальних робіт ліквідовано прориви по вулицях Фрунзе, Чайковського, Призаводській та Пархоменка у м.Городку. Підключено лікарняний харчоблок до центральної водопровідної системи. Встановили лічильник на артезіанській свердловині в мікрорайоні «Дубок».

Також, ліквідували затор каналізаційної мережі по вул. Шевченка, 60 та підключили житловий будинок по вулиці Київська,16 до каналізаційної системи.

У напрямку благоустрою території працівники підприємства активно працювали над ліквідацією наслідків стихії.