25 червня – день пам'яті преподобного Онуфрія Великого

Дата: 25.06.2020 14:29

Вже багато років поспіль, саме 25 червня в Городоцькій Українській Православній Церкві проходить святкове Богослужіння з нагоди престольного свята преподобного Онуфрія Великого, подвижника і пустельника, який своїм життєвим прикладом показав велике смирення, терпіння і любов до Бога.

На храмовому святі були присутні парафіяни церковної громади, священники Городоцького, Дунаєвецького, Чемеровецького благочиння, депутат обласної ради Володимир Поворозник, міський голова Василь Підлісний та голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Парафіяни, священики, численні гості молилися за здоров'я живих, за упокій померлих, за мир в Україні і за те, щоб Господь благословив усіх.

Міський голова привітав та подякував настоятелю храму преподобного Онуфрія Великого Олексію Добошу за віддане служіння Українській Православній церкві, духовну та просвітницьку роботу серед жителів Городоцької об’єднаної територіальної громади та з нагоди 30-річчя служіння на Городоччині.

Також, парафіяни привітали настоятеля з нагоди 30-річчя служіння на Городоччині.

Святий Онуфрій допомагає подорожнім та молодим бездітним парам, які через заступництво святого вимолюють у Бога народження дітей.

Святкова служба завершилась Хресною ходою навколо храму.

Для усіх присутніх на святі прозвучало «Многая літа» у виконанні церковного хору.