Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Дата: 26.06.2020 09:49

День Конституції – не просто свято, а день,  коли було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина України.

Саме з цієї нагоди, в залі засідань Городоцької районної ради відбулись урочистості з нагоди 24-ї річниці Конституції України.

Заходи проходили з дотриманням усіх карантинних норм.

Участь в урочистому заході взяли голова районної державної адміністрації Жанна Кордас, голова районної ради Ольга Зелінська,  міський голова Василь Підлісний, а також, представники структурних підрозділів органів державної влади.

Грамотами, подяками та цінними подарунками були відзначені працівники міста та району, лідери серед молоді та учасники АТО.

Урочистості завершились покладанням квітів до пам’ятника першого Президента України Михайла Грушевського.