Відбулася чергова сесія міської ради

Дата: 26.06.2020 15:09

На чергову 32 сесію Городоцької міської ради було винесено майже 120  питань, які попередньо, відповідно до Регламенту, розглядалися на засіданнях профільних комісій. Відкрив та вів сесію міський голова Василь Підлісний.

На сесії зареєструвалось 30 депутатів із 34, тож кворум було дотримано і сесія відбулася.

На початку, увазі депутатів було представлено:

• встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік;
  • звіт про виконання бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року.

А далі депутатський корпус розглянув та затвердив:

• зміни до Програми «Розвитку  та утримання житлово- комунального господарства Городоцької ОТГ на 2020 рік»;
  • зміни до Програми економічного та  соціального розвитку Городоцької міської об'єднаної територіальної громади на  2020 рік;
  • зміни до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік;
  • змін  до рішення сесії міської ради  від  22.12.2017  № 31 «Про надання згоди  на прийняття комунальної установи Городоцький районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (код ЄДРПОУ35541191) її основних засобів та матеріальних цінностей до комунальної власності Городоцької міської ради.

Проголосували депутати за затвердження переліку об’єктів комунальної власності Городоцької міської ради.

Також, продовжили термін оренди КП «Городоккомунсервіс» основних засобів комунальної власності Городоцької міської ради та ін..

Більшість питань порядку денного сесії стосувались земельних відносин, у ході розгляду яких депутати затвердили ряд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва та товарного сільськогосподарського виробництва.

Підтримали звернення фізичних-осіб підприємців (тих, в кого закінчується термін дії оренди) щодо продовження терміну дії договору оренди землі.

Практично одноголосно були прийняті інші проекти рішень,які були внесені на розгляд пленарного засідання.

На цьому 32 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поіменного голосування можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.