Хмельницька область, Хмельницький район

На вихідних відбулися змагання з пляжного волейболу

Дата: 30.06.2020 11:37
Кількість переглядів: 495

27 та 28 червня на волейбольному майданчику міського пляжу відбулися змагання з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд без глядачів,  присвячені Дню Конституції України.

У напруженій боротьбі серед жіночих команд перемогу здобула команда – «Кіткат», ІІ – «Соковиті», а ІІІ – «Молодята».

Серед чоловічих команд І місце посіла команда – «Барильов - Собко», ІІ – «Ямайка», ІІІ – «Фенікс».

Переможці були нагороджені грамотами та медалями. Організаторами змагань виступив Городоцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Крім того, 27 червня відбувся 1/8 фіналу Кубка області з футболу. Гра відбулася між командами «Вікторія» (Городоцька ОТГ) – «Краларад» (ст..Дунаївці), з рахунком 6-2 перемогу здобула команда «Віткорія».