Дембіцька Єфросинія Дмитрівна зустріла 108-е літо

Дата: 01.07.2020 16:53
Кількість переглядів: 1986

День народження - завжди свято і завжди приємно долучатися до святкування ще такої поважної дати, як 108 років. Сьогодні, 108-й День народження святкує найстарша жителька не тільки Городоцької громади, але і Хмельницької області Єфросинія Дембіцька.

З Днем народження окрім рідних та близьких, іменинницю привітали голова районної державної адміністрації Жанна Кордас, міський голова Василь Підлісний, завідувач відділення надання соціальної допомоги вдома Ірина Шевчук,  в.о.старости с.Хмелівка Валентина Хлівецька та голова райміськради ветеранів Любов Воротна та журналісти обласної газети «Подільські Вісті».

Усі бажали довгожительці здоров’я на ті роки, які відведені їй  Всевишнім і поряд таких же люблячих, чуйних та добрих нащадків.

Проживає Єфросинія Дмитрівна з сином у рідній Хмелівці.

4 дітей, 4  онуків, 8 правнуків і два праправнуки  – така велика і дружна родина Дембіцьких.

У доповнення до теплих слів привітань та побажань довгожителька отримала від гостей квіти, подарунки, солодощі та  грошову винагороду.