Благоустрій без канікул

Дата: 03.07.2020 14:07

КП «Городоккомунсервіс» продовжує і далі звітувати про свою щоденну роботу. Так, задля комфорту жителів громади працівники по благоустрою проводять обкошування трави по узбіччі міста та населених пунктів громади, поливають молоді дерева і клумби та ін.

У постійних клопотах бригада аварійно-відновлювальних робіт. За останній період вони ліквідували прориви на вулицях Лєрмонтова, Тельмана, Привокзальній, Саксаганського та Пархоменка. Провели підготовку до встановлення автономної каналізаційної насосної станції. Прочистили від замулення прийомну камеру на очисних спорудах, а також ліквідували затори в каналізаційній системі в центрі міста та по вулиці Київська.

І надалі проводяться роботи з підключення абонентів до водопостачання по вул.Призаводська.

В Чорниводському старостинському окрузі працівники з благоустрою розпочали ремонт криниць, а саме огородження навколо та встановлення дахів. На вулиці сіл Чорниводи, Мудриголови та Папірна вивезено та розгорнуто близько 300 тон щебеню для покращення стану доріг. До кладовища було прокладено лінію електромережі.

Освітили вулиці  с.Остапковець.

Роботи з благоустрою триватимуть і далі…

Городоцька міська рада вкотре звертається до жителів громади, керівників підприємств, організацій, установ соціальної сфери та бізнесу здійснювати заходи з прибирання прилеглих територій.

Дбаймо про чистоту в громаді разом!