Відбулися урочистості з нагоди Дня національної поліції України

Дата: 03.07.2020 14:10

Враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, у 2015 році Президент України установив в Україні свято — 4 липня - День Національної поліції України.

Саме з цієї нагоди, напередодні свята в залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

З професійним святом правоохоронців району привітали голова Городоцької районної державної адміністрації Жанна Кордас, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Райтаровський, Городоцький міський голова Василь Підлісний, представники Сатанівської селищної ради та начальник Городоцького відділу поліції  ГУНП в Хмельницький Юрій Краковецький.

Посадовці побажали всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров'я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

А кращих працівників з нагоди Дня Національної поліції України було нагороджено грамотами, подяками, квітами та цінними подарунками.