Відновлює свою роботу Центр надання адміністративних послуг

Дата: 07.07.2020 14:35

Після ремонту приміщення відновлює свою роботу Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Центр надання адміністративних послуг створено рішенням сесії Городоцької міської ради від 23.12.2019 року та  підписано Меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг на території Городоцького району між райдержадміністрацією та міською радою.

Для зручності жителів міста Городок та району тепер послуги за різними видами життєвих ситуацій будуть надаватися в одному приміщенні, що знаходиться на першому поверсі будівлі райдержадміністрації  по вул.Шевченка 20.

Наразі в приміщенні Центру надаються такі види послуг :

Послуги відділу реєстрації місця проживання Городоцької міської ради:

• реєстрація місця проживання
  • зняття з реєстрації місця проживання
  • видача довідки про реєстрацію місця проживання
  • видача довідки зняття з реєстрації місця проживання

Послуги Городоцького районного сектору управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області:

• вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25 і 45-річного віку.

Послуги відділу Держгеокадастру у Городоцькому районі:

• державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру
  • внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку
  • надання  відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку
  • видача довідки про наявність земельної частки (паю)
  • видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки

Послуги  Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області:

- видача дозволу на виконання будівельних робіт.

- подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт

- реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації

- реєстрація декларації (внесення змін у декларацію) про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта

- реєстрація декларації (внесення змін у декларацію) про готовність до експлуатації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду

Послуги Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА:

• видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
  • реєстрація декларації про утворення відходів

Послуги Мобільного сервісного центру МВС України у Хмельницькій області ( за попереднім замовленням).

Центр надання адміністративних послуг працює над розширенням спектру адміністративних послуг та наданням  їх відділами Городоцької міської ради та відокремленими підрозділами центральних органів виконавчої влади через ЦНАП.

Повний перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через ЦНАП буде подано згодом.

Звертаємо увагу відвідувачів, що надання послуг у ЦНАПі в період карантину здійснюється з дотриманням санітарно – епідеміологічних заходів.