Відбулась робоча нарада

Дата: 07.07.2020 15:33

Робоча нарада  в. о. старост з працівниками  відділу збуту комунального підприємства «Городоккомунсервіс» відбулася сьогодні в приміщенні центральної бібліотеки.

Основним питанням, що обговорювалось  було:  укладання  договорів  на  централізоване водопостачання  на території старостинських округів, оскільки  комунальному підприємству передано в оренду артезіанські свердловини, каптажі та водогони, які знаходяться на території  об’єднаної громади.

А також - про необхідність встановлення лічильників на водопостачання в сільських населених пунктах.

Питання благоустрою прилеглих територій біля артезіанських свердловин та каптажів не залишилось поза увагою посадових осіб громади.

Головний спеціаліст з цивільного захисту відділу містобудування та ЖКГ проінформував присутніх про підготовку до опалювального сезону 2020-2021р., щодо інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних споруд,  про виконання завдань щодо недопущення пожеж в екосистемах населених пунктів громади.

За результатами зустрічі в.о.старостам надано ряд доручень та встановлено терміни їх виконання.