Відновлення надання послуг у відділені "Віра в життя"

Дата: 13.07.2020 14:21

У зв’язку з послабленням карантину, постановою Кабінету Міністрів України №392 від  20 травня 2020р. «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»  22 червня 2020 року у відділенні «Віра в життя» Городоцького районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відновилася робота з прийому отримувачів соціальних  послуг.

Працівниками відділення було створено усі належні умови щодо забезпечення протиепідемічних санітарних вимог:

• створено графіки вологого прибирання та провітрювання кабінетів (санітарна обробка поверхонь після кожного клієнта);
  • кожен кабінет забезпечений антисептичними засобами;
  • працівники відділення слідкують за дотриманням соціальної дистанції;
  • при вході у приміщення є запас засобів індивідуального захисту (у разі відсутності їх у клієнта);
  • отримання послуг надаються тільки  за попереднім записом;
  • ведуться журнали температурного скринінгу працівників та отримувачів послуг.