В Городоцькій ОТГ продовжують працювати над благоустроєм території громади

Дата: 17.07.2020 15:42

В умовах карантину, працівники комунального підприємства «Городоккомунсервіс» не перестають працювати на благо нашої громади.

Продовжуються роботи з благоустрою центральної площі та прилеглої території до магазину «Тритон» в м.Городок.

Так, за минулий тиждень бригадою аварійно-відновлювальних робіт було ліквідовано прориви по вулицях Шевченка та Затонського. На провулку Східному замінено центральний кран у водопровідній системі.

Для забезпечення населення водопостачанням в с.Слобідка Кузьминська, Остапковецького старостнського округу, пробурили артезіанську свердловину.

Енергетична служба підприємства  встановила блок захисту на водонапірній башті в с.Борщівка. Також, проводилась заміна ліхтарів вуличного освітлення на нові енергоефективні.

Комунальною службою проведено роботу з  ямкового ремонту по вулиці Г.Ткачука.

Проводиться ряд робіт, по підготовці до відкриття міського пляжу, а саме: обкошування трави, приведення прибережної зони в належний санітарний стан та ін..

Майже кожного дня виконується чимало робіт для того, щоб наша громада була охайною, а її мешканцям - комфортно.