Їхні інновації змінять здоров’я людства

Дата: 17.07.2020 15:46

Минулого року, громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА), засновником якої є Корпорація «Юрія-Фарм», разом із відділами освіти Городоцької міської та районної рад розпочали новий проект «Школа природничого напряму»(Школа) в м.Городок.

Сьогодні, в Школі природничого напрямку «Городок», що діє на базі Городоцького краєзнавчого музею, відбулась святкова зустріч з нагоди завершення першого етапу навчання учнів Городоччини. Метою якої, є підтримка та розвиток обдарованої молоді шкільного віку та юнацтва.

Привітали талановиту молодь з успішним закінченням першого року навчання у світі біотехнологій  міський голова Василь Підлісний, менеджер-координатор Школи Катерина Бігняк, голова районної державної адміністрації Жанна Кордас, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, начальник відділу освіти Городоцької міської ради Сергій Рибак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Городоцької районної державної адміністрації Вадим Пунда, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лілія Мирна, проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Гіджеліцький, директор Хмельницького підрозділу ТОВ «Медичний центр М.Т.К.» Галина Карнасевич, доктор медичних наук, генеральний директор ГС «ЦІСМА», експерт з інноваційної діяльності та трансферу технологій Андрій Горбань та модератор, бізнес консультант ГС «ЦІСМА» Олена Труш.

Міська та районна влада, запрошені гості, учні школи, їх батьки, вчителі, менеджери проектів 5G дякували нашому земляку, меценату Гуменюку Миколі Івановичу, за підтримку та можливість розвитку обдарованої молоді.

Учні школи - іноватори у сфері біотехнологій отримали грамоти, подарунки та сертифікати про закінчення першого етапу навчання в Школі природничого напрямку «Городок».

А для усіх присутніх була організована невелика екскурсія по Школі, де можна було більш докладніше познайомитися з  її діяльністю.