Відбувся аукціон з продажу права оренди земельних ділянок
Дата: 17.07.2020 15:54
Кількість переглядів: 632
На підставі договору між Городоцькою міською радою та Земельно-аграрним центром « Карат» м. Хмельницький, 16 липня 2020 року, в приміщенні бібліотеки, відбувся аукціон з продажу права оренди земельних ділянок.
Із 9 запропонованих земельних ділянок, учасниками аукціону було придбано шість ділянок, як у сільських населених пунктах так і у місті.
На кожну земельну ділянку претендувало двоє і більше учасників. Продаж цих земельних ділянок, дасть змогу суттєво покращити дохідну частину міського бюджету на час дії договірних відносин.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/421288bc58a45db95a6937fea665f21f.png)