Відбувся виїзний прийом мобільного сервісного центру РСЦ МВС

Дата: 22.07.2020 08:14

Зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, обміняти посвідчення водія, надати запит на отримання довідки щодо несудимості чи міжнародного посвідчення водія, саме такі послуги, вчора, отримали  жителі Городоцької громади та району. В приміщенні Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) відбувся виїзний прийом мобільного сервісного центру РСЦ МВС у Хмельницькій області.

Мобільний сервісний центр МВС здійснює виїзд за попередньою домовленістю з органами місцевого самоврядування й дозволяє робити державні послуги більш зручними для громадян.