Дотримуйтесь Правил благоустрою!!!

Дата: 31.07.2020 10:55

Міська рада черговий раз звертається до мешканців громади – будьте свідомими, не засмічуйте навколишнє середовище.

Винесення сміття за межі власної території та складування його на прилеглих  узбіччях до ваших  будинковолодінь,  земельних ділянок чи біля існуючого місця збору побутових відходів  не знімає відповідальності з господаря.

Залишаючи купу гілля чи сміття – ви порушуєте Правила благоустрою, які затверджені  виконавчим комітетом міської ради.

Нагадуємо, що  працівниками комунального підприємства збираються та вивозяться тверді побутові відходи, в той час, як обрізане гілля, будівельне сміття,  рештки рослинності  не  відносяться до ТПВ і організація вивезення такого виду матеріалів повністю покладається на власників та орендарів   земельних ділянок, приміщень і прилеглих до них територій.