Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в Городоцькій ОТГ

Дата: 05.08.2020 14:27

Городоцька міська ОТГ стала одним із переможців відбору для участі у четвертому раунді Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/ модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Саме з цієї нагоди, сьогодні керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька та начальник відділу організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Городоцької міської ради Олена Хоптинець зустрілись з регіональним представником Програми "U-LEAD з Європою" щодо створення ЦНАП Сергієм Білошицьким.

Під час зустрічі були обговорені різні моменти, що стосуються роботи та були надані відповідні рекомендації.

Нагадуємо, що Фаза Впровадження здійснюється у форматі чотирьох раундів. Кожен раунд включає наступні види підтримки:

• розробка Технічних завдань (ТЗ) по створенню та модернізації ЦНАП для кожної відібраної громади
  • фізична підтримка: меблі, офісне обладнання та техніка, програмне забезпечення, дизайн приміщення ЦНАП
  • інституційна підтримка: створення інституційної структури ЦНАП, навчання персоналу, підвищення обізнаності та участі громадян; навчальні візити та обмін досвідом
  • крім того, відібраним партнерам надається спеціальна підтримка, що включає електронну систему управління чергою.

На даний момент за кошти міського бюджету створено єдиний безбар’єрний відкритий простір, де кожен житель може отримати всі адміністративні послуги.