Кримінальна відповідальність за продаж наркотиків

Дата: 05.08.2020 16:36

Місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 57-річного жителя села Лісоводи Городоцького району, який вирішив обрати собі спосіб заробітку у вигляді продажу наркотиків.

Так, в ході розслідування справи задокументовано кілька випадків, коли мешканець району продавав канабіс – наркотичну речовину, яку отримують в результаті переробки рослин коноплі.

Після чергового продажу наркотиків особу затримано «на гарячому» і у неї вилучено гроші, отримані в результаті продажу наркотиків.

Окрім того, під час проведення обшуку в будинку за місцем проживання правопорушника виявлено значну кількість розфасованих наркотичних засобів. Це вказує на те, що особа планувала в подальшому їх реалізацію.

Дії правопорушника кваліфіковані за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України, як незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та збут наркотичних засобів вчинені повторно.

В ході досудового слідства встановлено, що наркоторговець одружений, має дітей та не перебуває в скрутному матеріальному становищі, а до вчинення протиправних дій його спонукало бажання легкої наживи на горі інших людей.

Довідково: за вчинення даного злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Перший заступник

керівника місцевої прокуратури                                               Роман Олійник