Шановні жителі Городоцької громади!

Дата: 06.08.2020 14:56

Станом на 06 серпня 2020 року на території Городоцької громади офіційно підтверджено два випадки захворювання на COVID-19.

Закликаю жителів громади з усією відповідальністю поставитися до загрози зараження вірусом і не нехтувати рекомендаціями та настановами. Адже кожен з нас може вберегти своє здоров'я  і здоров'я інших.

З надією на розуміння та співпрацю звертаюся до тих громадян, хто нещодавно повернувся з закордону утриматися від великих родинних зібрань чи зустрічей, навіть в домашніх умовах, оскільки інкубаційний період коронавірусу досить тривалий і симптоми можуть проявитися не одразу.

За перших же симптомів  у Вас, родичів чи знайомих, сусідів звертайтеся до  лікарів.

Як зазначають медики, головне наше завдання — вберегтися від вірусу, не допустити його розповсюдження.

Тож сподіваюся на Вашу відповідальність перед своїми сім'ями та оточуючими. Подбайте про власну безпеку, безпеку своїх дітей та старшого покоління, відмовтесь від масових зібрань, від відвідування громадських місць та ін..

З повагою,

Городоцький міський голова                            Василь ПІДЛІСНИЙ