Роботи по дезінфекції продовжуються

Дата: 10.08.2020 15:19

Продовжуючи роботу, яка спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Городоцької ОТГ, працівники 39  Державної пожежно-рятувальної частини дезінфікували під’їзди, прилеглу територію до магазинів, медичних закладів, аптек, адміністративних будівель, дитячих майданчиків, житлових будинків, зупинок громадського транспорту та ін.

Працівники у захисних костюмах спецрозчином обробляли те, до чого найчастіше торкаються люди.

Засіб, яким проводять дезінфекцію під’їздів, хлоровмісний та має широкий спектр антимікробної дії. Він призначений для знищення чималої кількості інфекцій та вірусів. Дезінфікуючий засіб відноситься до групи малонебезпечних для людини речовин.

Шановні громадяни! Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення закликаємо вас дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки та безпеки інших людей.

Рятувальники й надалі будуть проводити всі необхідні заходи аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції.