Чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 11.08.2020 14:16

Сьогодні в приміщенні міської ради відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Василя Підлісного.

На початку засідання члени виконавчого комітету внесли зміни до порядку денного.

Загалом, на засіданні було розглянуто 29 питань.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про виконання бюджету  Городоцької міської об’єднаної територіальної  громади за І півріччя 2020 року та винесли на розгляд сесії міської ради проект рішення «Про внесення змін до бюджету Городоцької міської ОТГ на 2020 рік».

Розглянули також питання щодо взяття на квартирний облік дітей - сиріт та дітей - позбавлених батьківського піклування.

Виконавчий комітет надав дозвіл на демонтаж елементів тротуару (2-х бордюрів), дозвіл на погодження режиму  роботи  магазину «Світ мобільних аксесуарів», дозвіл на зрізування зелених насаджень та ін..

Встановили тарифи на послуги централізованого водопостачання для Великокарабчіївського та Жищинецького старостинських округів Городоцької міської об’єднаної територіальної громади, що надаються комунальним підприємством «Городоккомунсервіс».

На засіданні затвердили інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються через сектор державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців та права власності на нерухоме майно виконавчого комітету Городоцької міської ради.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також були питання про присвоєння поштової адреси, про надання дозволу на підключення до каналізаційної мережі.

Створили постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Городоцької міської об’єднаної територіальної громади.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.