Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими

Дата: 13.08.2020 15:36

Для дітей Чорниводського старостинського округу відбулось справжнє свято – відкрили довгоочікуваний дитячий майданчик.

Завдяки злагодженій роботі в.о.старости даного старостинського округу Віктора Пшонка в с.Чорниводи біля сільського будинку культури зв’явився дитячий майданчик.

Дотепер такого об’єкта на території населеного пункту не було, є лише площадки на території дитячого садочка та школи.

Тому, новий дитячий майданчик став одним з найпопулярніших місць для проведення дозвілля.

Але, без участі благодійного фонду «Разом з Кернел» реалізувати даний задум було б набагато важче, адже саме вони закупили гірки, гойдалки, каруселі та інші розваги, допомогли з встановленням. В свою чергу, комунальне підприємство «Городоккомунсервіс» надало пісок та відсів, приватний підприємець Микола Варшавський – щебінь, працівники з благоустрою долучились до робіт по встановленню дитячого майданчика, а працівники будинку культури допомагали в прибиранні прилеглої території,  до якої також долучився небайдужий житель Сергій Глухоманов.

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими» - саме ці слова надихали Віктора Пшонка під час реалізації даного проекту.

Також, біля дитячого майданчика було встановлено опору та проведено вуличне освітлення. Наразі, ще планується встановили лавочки для сидіння та облаштувати прилеглу територію бруківкою, яку виділила Городоцька міська рада.

Щира подяка усім, хто приймав участь!