Дата: 13.08.2020 15:42

Городоцька міська рада Хмельницької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді наступних фізичних осіб:

- гр. Вовнянку Івану Йосиповичу - земельна ділянка по пров. Чернишевського, 2Б, за кадастровим номером 6821210100:13:001:0130, площею 0,0846 га. під комплексом будівель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови,

- гр. Вовнянку Івану Йосиповичу - земельна ділянка по пров. Чернишевського, 2/1А за кадастровим номером 6821210100:13:001:0013, площею 2,2855 га. під комплексом будівель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Учасникам конкурсу необхідно спрямувати поштою до Городоцької міської ради за адресою 32000 Україна, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Грушевського, 53, конкурсну документацію в одному запечатаному конверті. Документи на участь у конкурсі приймаються до 13.09.2020 р. включно.

Документи, які необхідно надати для участі у конкурсі:

1)      Заява на участь у конкурсі.

2)      Підтверджуючі документи в одному екземплярі:

- Копію кваліфікаційних документів оцінювача, які працюють у штатному складі та яких залучено до проведення оцінки та підписання звіту оцінки.

- Копію сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України

3)  Конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті і має містити:

- Пропозиції, щодо вартості виконаних робіт та термін виконання робіт.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

відбудеться 14.09.2020р.  в приміщенні Городоцької міської ради

Довіlки за телефоном         +38 097 166 00 29