З святом Преображення Господнього!

Дата: 19.08.2020 11:47

19 серпня православна церква відзначає Преображення Господнє, а у народі називають це свято - Яблуневий Спас.

Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє - це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества.

Тож вітаю Вас з цим знаменним святом! Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду, нашу Україну! Бажаю всім миру, спокою, благополуччя в родинах! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія!

З повагою,

міський голова                                                        Василь ПІДЛІСНИЙ