ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ЗАВІДУВАЧА ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ГОРОДОЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.08.2020 14:16

Відділ освіти Городоцької міської ради Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Городоцької міської ради.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Городоцької міської ради знаходиться за адресою: Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського,53.

Інформація про посадові обов’язки завідувача, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.

Посаду завідувача центру може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсі приймаються  до 08 вересня 2020 року.