Як проходили урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 21.08.2020 14:21

29 років тому, 24 серпня 1991 року, ми стали незалежними. А з 2004 року - 23 серпня ми відзначаємо День Державного прапора України.

Саме тому, сьогодні з нагоди цих свят відбулись урочистості на центральній площі міста, де зібрались керівники району, міста, представники державних установ та закладів, підприємств, учасники АТО та громадськість.

На початку заходу відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Право підняти Прапор України надали учасникам антитерористичної операції на Сході нашої держави. Лунав Гімн і над центральною площею замайорів жовто-блакитний прапор України.

Усі присутні схилили голови за тих, хто не повернувся до рідного дому і хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих героїв.

Голова районної державної адміністрації Жанна Кордас, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний та представник народного депутата України Олександра Гереги Вадим Якубовський  побажали усім спокою, злагоди, здоров’я, родинного добробуту та мирного життя, віри та надії. Також, вшанували пам'ять та поклали квіти до погруддя Михайла Грушевського – видатного українського історика, громадського та політичного діяча, голови Центральної Ради Української Народної Республіки.

З нагоди свят було відзначено кращих жителів району та громади грамотами та подяками обласної, районної та міської рад. Серед них: представники органів місцевого самоврядування, приватні підприємці, голови первинних  ветеранських організацій, учителі, учасників АТО,  мати-героїня та інші.

Одинадцять ветеранів відзначили найвищою ветеранською нагородою «Почесний ветеран України».

А гарний настрій створили творчі колективи міського будинку культури.

Захід проходив з дотриманням усіх санітарних вимог.