Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 27.08.2020 14:14

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.

Порядок денний містив один проект рішення «Про надання дозволу на спуск води зі ставка р.Тростянець в мікрорайоні «Старий завод».

Згідно з цим проектом, члени виконавчого комітету надали дозвіл комунальному підприємству «Городоккомунсервіс» на спуск води зі ставка р.Тростянець в мікрорайоні «Старий завод», ініціативній групі рибалок за участю Городоцького відділу поліції ГУНП та Городоцького РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, відділу екології та земельних ресурсів міської ради провести вилов риби зі ставка  та перемістити її в ставок в районі «Стара Гребля». А також, провести скиди води, виключивши ймовірність підтоплень розташованих нижче за течією територій, присадибних ділянок, левад, тощо.

Даний проект рішення був підтриманий членами виконавчого комітету одноголосно.

Також, головний лікар Комунального некомерційного підприємства Городоцький РЦПМСД Анатолій Андрійчук проінформував усіх присутніх про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції в Городоцькій громаді та закликав дотримуватися усіх санітарних норм та правил.