Час не лікує

Дата: 28.08.2020 15:15

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019.

Саме з цієї нагоди, сьогодні, міський голова Василь Підлісний, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, учасник антитерористичної операції на Сході України, почесний житель міста Городок Валерій Парамей, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, начальник відділу охорони здоров’я та культури Віктор Бабин і керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Попадин поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Пам’ятаємо Героїв, шануємо їх подвиг!