Бережіть себе та своїх близьких!

Дата: 28.08.2020 15:17

Враховуючи ситуацію, яка склалась з  поширенням коронавірусу, прошу усіх жителів громади з максимальною серйозністю віднестись до заходів по запобіганню поширення інфекції.

Від початку пандемії у Городоцькому районі зафіксовано 25 випадків захворювання на COVID-19. Станом на 27 серпня 2020 року 12 осіб – лікується (2 стаціонарно), 12 одужали, 1 летальний випадок.

В зв’язку з карантинними заходами на території Городоцької ОТГ  з 26.08.2020 тимчасово припинена робота окремих державних установ.

Закликаю мешканців громади  піклуватися про своє здоров’я, дотримуватися рекомендацій відносно профілактики зараження, а у разі поганого самопочуття та явних ознак респіраторного захворювання – негайно звертатися до сімейного лікаря.

З надією на розуміння та співпрацю звертаюся до тих громадян, хто нещодавно повернувся з закордону, утриматися від великих родинних зібрань .

Пам’ятайте: самоізоляція та уникнення спілкування - найефективніший спосіб боротьби з поширенням епідемії!

Бережіть себе та своїх близьких!

Міський голова                                                           Василь ПІДЛІСНИЙ