Новий навчальний рік: продовжується співпраця служби зайнятості з навчальними закладами

Дата: 01.09.2020 09:03

З початком нового навчального року фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості продовжують співпрацю із навчальними закладами області.

«Для успішного працевлаштування та правильного вибору професії, служба зайнятості тісно взаємодії з освітянами, цілеспрямовано проводить профорієнтаційну роботу серед школярів. Наші фахівці з профорієнтації надають консультації з питань професійного самовизначення, побудови кар’єри, мотивують до легальної зайнятості та роз’яснюють правила вибору професій», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

У своїй роботі профорієнтатори служби зайнятості використовують  сучасні методи роботи, а саме: профорієнтаційні квести, брейн-ринги та мозкові штурми, уроки з вибору професій, економічні екскурсії, фотоконкурси та тестування в режимі онлайн на веб-платформі «Моя професія: консультаційна мережа». Загалом, з початку року профорієнтаційними послугами скористалися понад 4 тис. осіб з числа учнівської молоді.

Аби допомогти у виборі актуальної професії та підготувати молодь до виходу на ринок праці Хмельницька обласна служба зайнятості запустила новий профорієнтаційний проєкт «Успішна молодь – успішна громада». В рамках проєкту відбудеться заочний конкурс презентацій «Моя громада і Я» серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

Тож будемо раді бачити вас на наших заходах. Детальніше про профорієнтаційні послуги дізнавайтесь у будь-якому центрі зайнятості, або за телефоном (0382) 65-24-12.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр  зайнятості