День знань: як і де діти пішли до школи

Дата: 01.09.2020 16:00

Цього року – День Знань – виявився особливий. Вперше заклади дошкільної та середньої освіти зустрічають навчальний вересень у незвичних умовах.

Сьогодні, в освітніх закладах Городоцької ОТГ відбувся День знань в новому форматі, без святкової лінійки. Виключення становили учні 1-х та 11-х класів, для яких свято було організовано на вулиці з дотриманням карантинних вимог.

Хоч карантин вніс певні корективи в традиційне свято першого дзвоника, про те, після дистанційного навчання та літніх канікул діти радо поверталися за шкільні парти, щоб поринути у світ нових незвіданих вершин.

Усі заклади освіти у Городоцькій громаді активно готувалися до навчального року. З метою недопущення поширення інфекції Covid-19, освітні заклади розробили правила перебування та поводження в приміщеннях, а також, відкрили додаткові входи, розробили напрямки руху учнів, розмістили вказівники та ін..

Нагадуємо, здоров’я дітей – це відповідальність усіх учасників освітнього процесу. Ми просимо батьків бути максимально уважними, відповідально дотримуватися правил гігієни, слідкувати за станом здоров’я дитини та вимірювати температуру перед виходом до школи кожного дня.