Стартує ІІ етап проєкту “Школа природничого напрямку”. Keep calm і стартуй у Школу

Дата: 04.09.2020 08:00

У м. Городок продовжує свою роботу позашкільний заклад – Школа природничого напрямку (біотехнології, фармації, медицини).

Стартує конкурсний набір учнів для у часті у  ІІ етапі проєкту “Школа природничого напрямку”.

Мета даної школи - створити унікальне інноваційне середовище для навчання та розвитку молоді, де можна буде вдосконалити творчі здібності, відкрити світ сучасних технологій та інновацій у сфері біотехнологій, фармації, медицини, а також інших напрямках суспільного життя.

Проєкт реалізується за підтримки Корпорації «Юрія-Фарм» та ГС «Центр інновацій «Сходи в майбутнє».

Відбір у Школу здійснюється на конкурсній основі. Ми враховуємо попередні досягнення учнів (участь у І етапі проєкту “Школа природничого напрямку”, олімпіади, різноманітні конкурси, соціальну активність і багато чого ще), результати виконання письмового завдання, результати співбесіди.  Ті, хто був учнем Школи в період червня-липня 2020 року і успішно виконав літнє домашнє завдання, отримають бонусні бали. Для тих, хто претендує на навчання в групі Biotech Advanced, передбачений також іспит з практичних навичок.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь про умови запису в Школа природничого напрямку (біотехнології, фармації, медицини).

Успіхів і до зустрічі в нашій Школі!